Váš košík obsahuje:
0 položek za  0.00 
 
Decento ® porcelánové vypínače a zásuvky

Decento ® porcelánové vypínače a zásuvky

Decento® působivý design porcelánových vypínačů a zásuvek s duší
Krásně jednoduchý kulatý tvar a hlavně materiál. Skutečné porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Žádné retro, ale originál. Kombinace čistého porcelánu, nebo porcelánu a rámečků s masivního dřeva.

Kam patří Decento®? To si určí zákazník sám. Moderní interiéry stylu „provence“ s modrobílými a šedohnědými tóny. Klasická česká chalupa nebo roubenka, které jsou stále populárnější. No a samozřejmě zámecké či palácové interiéry. Zkrátka jen podle přání a interiéru.
Dominantním prvkem je sněhobílý porcelán, ze kterého je vyroben nejen rámeček, ale i kryty a páčky spínačů. Porcelánové přístroje lze kombinovat s rámečky masivního dřeva a to v třešn nebo přírodním buku. Kompletně porcelánová je také zásuvka 230 V i kryty slaboproudých zásuvek. Přístrojové vybavení je poměrně jednoduché. Je dané jak snahou o čistotu designu, tak i možnostmi materiálu. Využití porcelánu jako materiálu pro kryty spínačů a zásuvek je totiž extrémně náročné jak z pohledu výroby, tak přesnosti a pevnosti dílů. Velmi složité je také udržení kvalitního provedení politury pro krásný a charakteristický porcelánový povrch. Přesto se podařilo do nabídky zařadit základní řazení spínačů, žaluziový spínač, nn zásuvku, komunikační a televizní zásuvku. Některé funkce jako např. stmívání lze snadno vyřešit spojením s přístroji rozváděčovými nebo ve spojení např. se systémem Ego-n®.


 
Hledání dle parametrů:

Předchozí strana ...... Následující strana
Strana: z 3
Třídit dle:
Zobrazit položek na stránce:
Vyberte rozsah cen:
 
 
Předchozí strana ...... Následující strana
Strana: z 3
Třídit dle:
Zobrazit položek na stránce:

Napište nám
Newsletter
Platební metody
Infobox

TOP zboží


Doporučte nás
ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

www.bbelektro.cz, e-mail:shop@bbelektro.cz, U Pivovaru 2396, 25601 Benešov , tel: 605 203 605POZOR !!!