Zboží můžete do 14 dnů ode dne doručení v našem shopu dle platného občanského zákoníku vrátit či odstoupit od kupní smlouvy  

Vámi zakoupené zboží v našem e-shopu máte možnost do 14 dnů ode dne převzetí vrátit zpět (lhůta 14 dnů je od doručení zákazníkovi a končí dnem doručení do našeho skladu nebo zasláním písemného odstoupení od smlouvy a následného zaslání na náš sklad) - jednoduše = na vše je lhůta 14 dní
Tato Vaše možnost vzniká vzhledem ke specifickým podmínkám souvisejícím s tím, že si nemůžete zboží předem vyzkoušet - vše je uvedeno v obchodním a občanském zákoníku.

Upozornění našeho e-shopu  :

 - vrácení nelze uplatnit na zboží upravené dle Vašich představ. Příkladem řezání kabelu na Vaši požadovanou délku ze základního množství 

 - zboží, které nebylo skladem a je dodáno vysloveně dle Vaší objednávky - dle vašeho zadaného označení (bude písemně vyznačeno na objednávce)

 - vrátit nelze zboží použité, nebo se znehodnocenou "pečetí" (pokud je na balení)

 - zbožínesmí být  použito a nesmí mít příznaky opotřebení   !!!!

 - vracet nelze části kompletního zboží

 - zboží vracejte v originálním obalu (při nedodání originálního obalu Vám bude odečtena cena obalu + náklady spojené s jeho pořízením) 

 - vrácení zboží se netýká podnikatelů, firem, společností kteří nákup realizovali pro svou podnikatelskou činnost (při nákupu uvedli IČ) - tento obchodní vztah je řešen vzájemnou dohodou nebo dle obchodního zákoníku


Pokud nejsou tyto podmínky splněny pro využití této možnosti bude Vám zboží odesláno na Vaši adresu 

 

Postup pro vrácení zboží :

 - před samotným vrácením je třeba kontaktovat prostřednictvím e-mailového formuláře níže uvedeného, e-mailem : objednávky@bbelektro.cz , faxem 317721324 nebo písemně poštou na adresu naší firmy o tom, že budete vracet zboží + je třeba uvést číslo faktury (viz další postup)

 - vracené zboží je nutno zabalit do stavu aby nebylo poškozeno a zaslat pomocí přepravní služby (dle Vašeho výběru) zpět na naši adresu. V tomto případě je úhrada poštovného na Vás. Zboží můžete vrátit osobně v našem obchodním areálu v Benešově, Táborské ulici 538 (!! je třeba upozornit předem viz předchozí sloupec)

 - zboží nelze odeslat na dobírku z důvodu, že je třeba v naší firmě zkontrolovat zda zboží není poškozené, použité (viz.upozornění)

 - v případě kdy je zboží takto vráceno nese náklady na přepravné (dopravné) do našeho skladu zákazník - zpětný vrácený obnos bude kompletně vrácen.

  - finanční částka Vám bude vrácena do 14 dní (od doručení na náš sklad v Benešově u Prahy, Táborská ulice 538) na určený účet u banky a nebo na Vaši adresu poštovní poukázkou (u poštovné poukázky je třeba počítat s poplatkem za tuto poukázku)
 

    e-mailový formulář odstoupení od smlouvy : zde

 

     team e-shopu B&B elektro