Žárovka LED E27/15W neutrální bílá svítivost 1590 lumen LED15W-A60/E27/4100
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590849519228 |
| Barva světla (K): | 4100 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | E |
| Napětí (V): | 220 V |
| Příkon (W): | 15 W |
| Svítivost (lumen): | 1590 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Ecoplanet s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Litoměřická 280/48 418 01 Bílina |
| E-mail : | objednavky@ecoplanet.cz |
