- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Decento ® >
- Spínače Decento >
- Decento® spínač č.6 (1) schodišťový otočný 3560K-C06345...
Decento® spínač č.6 (1) schodišťový otočný 3560K-C06345 N černý porcelánový ABB
Výrobce ABB
Kód produktu 0281444
Ean produktu 8592624084440
Kód výrobce 3560K-C06345 N
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,3
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 13 ks
| Kód produktu | 0281444 |
| Ean produktu | 8592624084440 |
| Kód výrobce | 3560K-C06345 N |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,3 Kg |
| Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Řazení: | č.6 |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 26 |
| Bezhalogenové: | ne |
| S montážní deskou: | Ne |
| Zapojení: | Spínač č.6 - schodišťový přepínač |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka (mm): | 87 mm |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Počet klapek: | 1 |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Barva: | černá |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Montážní hloubka (mm): | 26 |
| Krytí (IP): | IP20 |
Decento porcelánový otočný schodišťový spínač od výrobce ABB
popis porcelánového spínače :
řazení : č.6 střídavý - otočný
napětí : 230V
maximální spínaný proud : 10A
materiál : porcelán
připojení vodičů : bezšroubové
barva : černá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná se o žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
Podobné produkty
0281438
Decento® spínač č.6 (1) schodišťový 3559K-C06345 N černý porcelánový ABB
Skladem 27 ks
1 395,25 Kč
1 283,63 Kč (sleva 8%)
1 060,85 Kč bez DPH
0229786
Decento® spínač č.5 lustrový 3559K-C05345 bílý porcelánový ABB
Skladem 28 ks
1 416,49 Kč
1 303,17 Kč (sleva 8%)
1 077 Kč bez DPH
0229788
Decento® spínač č.7 křížový 3559K-C07345 bílý porcelánový ABB
Skladem 14 ks
1 437,72 Kč
1 322,70 Kč (sleva 8%)
1 093,14 Kč bez DPH
0251951
Decento® spínač č.6+6(6+1) střídavý dvojitý 3559K-C52345 bílý porcelánový ABB
Skladem 10 ks
1 679,96 Kč
1 545,57 Kč (sleva 8%)
1 277,33 Kč bez DPH
