- Domů >
- VYPÍNAČE >
- Domovní vypínače a zásuvky >
- ABB vypínače a zásuvky >
- Decento ® >
- Spínače Decento >
- Decento® spínač č.7 křížový 3559K-C07345 bílý porcelánový...
Decento® spínač č.7 křížový 3559K-C07345 bílý porcelánový ABB
Výrobce ABB
Kód produktu 0229788
Ean produktu 8592624040002
Kód výrobce 3559K-C07345
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,2
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 14 ks
| Kód produktu | 0229788 |
| Ean produktu | 8592624040002 |
| Kód výrobce | 3559K-C07345 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,2 Kg |
| Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Řazení: | č.7 |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 17 |
| Bezhalogenové: | ne |
| S montážní deskou: | Ne |
| Zapojení: | Spínač č.7 - křížový přepínač |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka (mm): | 87 mm |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Počet klapek: | 1 |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Barva: | Bílá |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Montážní hloubka (mm): | 17 |
| Krytí (IP): | IP20 |
Decento porcelánový křížový spínač od výrobce ABB
popis porcelánového spínače :
řazení : č.7 křížový
napětí : 230V
maximální spínaný proud : 10A
materiál : porcelán
připojení vodičů : bezšroubové
barva : bílá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná se o žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
popis porcelánového spínače :
řazení : č.7 křížový
napětí : 230V
maximální spínaný proud : 10A
materiál : porcelán
připojení vodičů : bezšroubové
barva : bílá
DECENTO - působivý design s duší. Skutečně porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Kam patří Decento určte jen Vy, nejedná se o žádné retro = DECENTO je skutečný originál.
Podobné produkty
0281438
Decento® spínač č.6 (1) schodišťový 3559K-C06345 N černý porcelánový ABB
Skladem 27 ks
€ 57,31
€ 47,37 bez DPH
0229786
Decento® spínač č.5 lustrový 3559K-C05345 bílý porcelánový ABB
Skladem 28 ks
€ 58,18
€ 48,09 bez DPH
0251951
Decento® spínač č.6+6(6+1) střídavý dvojitý 3559K-C52345 bílý porcelánový ABB
Skladem 10 ks
€ 69,01
€ 57,03 bez DPH
0229791
Decento® ovládač žaluziový č.1/0+1/0 s blokováním 3559K-C88345 bílý porcelánový ABB
Skladem 1 ks
€ 61,90
€ 51,16 bez DPH
