Produkt byl přidán k porovnání
- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Svítící domky, vesničky, betlémy >
- Dekorativní figurka Santa, 3xAAA, v:70cm, š:14cm, h:14cm,...
Dekorativní figurka Santa, 3xAAA, v:70cm, š:14cm, h:14cm, StarTrading 991-09
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB054895
Ean produktu 7391482039637
Kód výrobce 991-09
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 3 ks
| Kód produktu | BB054895 |
| Ean produktu | 7391482039637 |
| Kód výrobce | 991-09 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Použití: | vnitřní |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 700 mm |
| Hloubka (mm): | 140 mm |
| Barva: | šedá |
| Příkon (W): | 4x0,24 W |
| Napětí (V): | 3 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Dekorativní figurka Sanra pro vnitřní použití na 3xAAA baterie vytváří v každé domácnosti příjemnou vánoční atmosféru. StarTrading 991-09.
Podobné produkty
BB054826
Vánoční zlatý věnec k zavěšení, průměr 45cm, StarTrading 691-26
Skladem 1 ks
1 198 Kč
942 Kč (sleva 21%)
778,51 Kč bez DPH
BB054835
Vánoční anděl na baterie vysoký 25cm, StarTrading 991-44
Skladem 4 ks
880 Kč
690 Kč (sleva 22%)
570,25 Kč bez DPH
BB001977
Sněhulák vánoční 26x25cm na baterie 2xAAA, LED barva studená bílá, StarTrading 587-05
Skladem 1 ks
399,30 Kč
330 Kč bez DPH
BB022913
Vánoční zimní idyla s chaloupkou a jeleny 6xLED, 2xAA baterie StarTrading 270-87
Skladem 1 ks
640,01 Kč
528,93 Kč bez DPH
