- Domů >
- LED osvětlení >
- LED pásky, LED moduly >
- LED pásky do běžného prostředí >
- Flexibilní LED pásek, 60LED/m, 3528, IP20, 2800...
Flexibilní LED pásek, 60LED/m, 3528, IP20, 2800 - 2900 K, bílá, 12V, balení 5m, S-typ
Není skladem
| Kód produktu | BB082740 |
| Kód výrobce | 4738459-60 |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Svítivost (lumen): | 360 lumen |
| Délka (mm): | 5000 mm |
| Příkon (W): | 4,8 W |
| Napětí (V): | 12 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Flexibilní pásek s LED SMD diodami, je vhodný pro dekorativní nasvícení interiérů, náročné osvětlovací systémy, ale i pro reklamní účely. Extra tvarovatelnosti a ohebnosti je dosaženo speciálním tvarem tištěného spoje na pásku (PCB) - pásek tak lze ohýbat ve všech směrech.
Příkon - 4,8W/m
Světelný tok - 360lm/m
Barva světla - 2800 - 2900K
Napájecí napětí - 12V DC
Balení - 5m
