- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Svítící domky, vesničky, betlémy >
- Dekorační řetěz sněhuláci na baterie 12xLED StarTrading...
Dekorační řetěz sněhuláci na baterie 12xLED StarTrading 729-39
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB054852
Ean produktu 7391482051196
Kód výrobce 729-39
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 2 ks
| Kód produktu | BB054852 |
| Ean produktu | 7391482051196 |
| Kód výrobce | 729-39 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Šířka (mm): | 1100 mm |
| Hloubka (mm): | 5 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
Světelný řetěz na baterie s kapkami rosy a ozdobami sněhuláka. Stříbrné kovové lanko. Lze použít v různých dekoracích, například v květinových vazbách a stolních dekoracích. Světelný řetěz má 12 teplých bílých světelných zdrojů LED.
Podobné produkty
BB054826
Vánoční zlatý věnec k zavěšení, průměr 45cm, StarTrading 691-26
Skladem 1 ks
€ 49,17
€ 40,64 bez DPH
BB054835
Vánoční anděl na baterie vysoký 25cm, StarTrading 991-44
Skladem 4 ks
€ 36,12
€ 29,85 bez DPH
BB001977
Sněhulák vánoční 26x25cm na baterie 2xAAA, LED barva studená bílá, StarTrading 587-05
Skladem 1 ks
€ 16,33
€ 13,50 bez DPH
BB022913
Vánoční zimní idyla s chaloupkou a jeleny 6xLED, 2xAA baterie StarTrading 270-87
Skladem 1 ks
€ 26,10
€ 21,57 bez DPH
