- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Vánoční svícny >
- Svícen ADA dřevěný odstín slonová kost 7x...
Svícen ADA dřevěný odstín slonová kost 7x žárovka výška 30cm šířka 37cm StarTrading 286-17
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB043712
Ean produktu 7391482039118
Kód výrobce 286-17-1
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 3 ks
| Kód produktu | BB043712 |
| Ean produktu | 7391482039118 |
| Kód výrobce | 286-17-1 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Šířka (mm): | 375 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Materiál: | dřevo |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Barva: | slonová kost |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Dekorační vánoční svícen dřevěný v odstínu slonová kost StarTrading 286-17-1. Tento svícen navoní krásnou adventní atmosféru v každé místnosti, ve které bude umístěn.
Parametry:
barva: slonová kost
materiál: dřevo
počet žárovek: 7x 34V 3W
kabel: dlouhý 150cm s vypínačem
patice: E10
výška: 30 cm
šířka: 37,5 cm
hloubka: 4 cm
použití: uvnitř
krytí: IP 20
Podobné produkty
0294631
Svícen BEA dřevěný odstín červený 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-15
Skladem 3 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
0294630
Svícen BEA dřevěný odstín přírodní 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading...
Skladem 1 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
0294629
Svícen BEA dřevěný odstín bílý 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-18
Skladem 4 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
BB043711
Svícen ADA dřevěný odstín grafit 7x žárovka výška 30cm šířka 38cm StarTrading...
Skladem 5 ks
493,99 Kč
408,26 Kč bez DPH
