- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Vánoční svícny >
- Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 36x...
Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 36x žárovka, v:30cm, š:42cm,StarTrading 650-10
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB054889
Ean produktu 7391482043900
Kód výrobce 650-10
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 3 ks
| Kód produktu | BB054889 |
| Ean produktu | 7391482043900 |
| Kód výrobce | 650-10 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Šířka (mm): | 420 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Stmívání: | ne |
| Použití: | vnitřní |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Materiál: | dřevo |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 36x0,06 W |
| Napětí (V): | 4,5 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 36x žárovka, v:30cm, š:42cm,StarTrading 650-10
Jemný dřevěný vánoční svícen v bílém provedení - motiv Santa Claus se sobi. LED světlo svítí mezi siluety stromů a Santa Clause. Pro jedinečnou vánoční atmosféru.
Výrobek je napájen na 3x AA baterie (nejsou součástí balení) a má funkci časovače.
Parametry:
Barva - bílá
Barva světelného zdroje - chladná bílá
Délka - 42 cm
Výška - 30 cm
Hloubka - 8 cm
Použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 36
Časovačav - 6 h zapnutí, 18 h vypnutí, opakování
Podobné produkty
BB054818
Bílý dřevěný svícen sv.Lucie s přáteli, 5xžárovička, StarTrading 271-28
Skladem 1 ks
726 Kč
600 Kč bez DPH
BB054890
Svícen FOREST, dřevěný, baterie 2xAA, 10x žárovka, v:44cm, š:28cm,StarTrading 271-80
Skladem 2 ks
748 Kč
618,18 Kč bez DPH
BB096169
Stolní lampa hvězda ELICE, dřevěná v přírodním odstínu, výška 85cm, StarTrading...
Skladem 2 ks
790 Kč
652,89 Kč bez DPH
BB096171
Stolní lampa hvězda ELICE, dřevěná v přírodním odstínu hnědá/černá, výška 85cm,...
Skladem 1 ks
790 Kč
652,89 Kč bez DPH
