Produkt byl přidán k porovnání
- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Lampy stolní a stojanové >
- Stolní lampy >
- Svítidlo GLOBO 24858S ARCHIBALD, 1xE14 max 40W,...
Svítidlo GLOBO 24858S ARCHIBALD, 1xE14 max 40W, stojanová lampa, výškově nastavitelná
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB001098
Ean produktu 9007371340842
Kód výrobce 24858S
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
3,7
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
| Kód produktu | BB001098 |
| Ean produktu | 9007371340842 |
| Kód výrobce | 24858S |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,7 Kg |
| Materiál: | kov |
| Výška (mm): | 1560 mm |
| Šířka (mm): | 420 mm |
| Barva: | antracit |
| Délka (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
Stojanová lampa GLOBO 24858S Archibald je moderní a klasická v jednom. Kov v niklové a antracitové barvě, výškově nastavitelná (max.156 cm) a 3 m kabel s vypínačem pro zapnutí / vypnutí, to jsou vlastnosti této krásné lampy. Vybavená je objímkou E14, nabízí Vám možnost výběru správného zdroje světla (maximálně 40 W). Kvůli úspoře energie a životnosti doporučujeme LED zdroje. Ve stejné sérii modelů je tato lampa dostupná iv jiných barvách.
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Barva materiálu svítidla: antracit
Materiál stínidla: plast
Použitá patice: 1xE14 max. 40W
Krytí: IP20
Energetická třída: A++ - E (dle použitého zdroje)
Žárovky součástí balení: NE
Šířka: 42 cm
Výška: 156 cm (nastavitelné)
Délka: 25 cm
Kabel: 3 m
Podobné produkty
0223174
Svítidlo GLOBO 24881 FAMOUS, 1xE27, max 40W, stolní lampa, plast, bílý kov
Skladem 1 ks
650 Kč
537,19 Kč bez DPH
035183
Svítidlo GLOBO 2485 BASIC, 1xE27 R63, max 40W, stolní lampa, chrom, bílý kov
Skladem 1 ks
420 Kč
347,11 Kč bez DPH
035740
Svítidlo GLOBO 5496 BASIC, 1xE27 max 40W R63, stolní svítidlo klipsové, kov bílý
Skladem 1 ks
300 Kč
247,93 Kč bez DPH
BB017272
Svítidlo GLOBO 24917R Tischleuchte Metall rostfarben, Acryl Blattgold, Kabel 1,5...
Není skladem
717,05 Kč
592,60 Kč bez DPH
