- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- designová svítidla a sestavy >
- XARA, XARA I >
- Svítidlo GLOBO 54802S-3 XARA I, 3xE14 max.40W,...
Svítidlo GLOBO 54802S-3 XARA I, 3xE14 max.40W, černý kov, stropní
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB043525
Ean produktu 9007371412976
Kód výrobce 54802S-3
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,6
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 2 ks
Větší množství k dodání do 05.05.2026
| Kód produktu | BB043525 |
| Ean produktu | 9007371412976 |
| Kód výrobce | 54802S-3 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,6 Kg |
| Materiál: | kov |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Závit-patice (objímka): | E14 |
| Průměr (mm): | 230 mm |
| Barva: | černá |
| Příkon (W): | 3x40 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Stropní svítidlo GLOBO XARA I 54802S-3, kov černý, Ø230, V: 180, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: kov
Barva materiálu svítidla: černá
Barva materiálu stínidla: černá
Použitá patice: 3x E14 max.40W žárovka
IP krytí: IP20
Energetická třída: A++ - E (dle použitého zdroje)
Výška (cm): 18,00
Průměr (cm): 23,00
