Produkt byl přidán k porovnání
- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- koupelnové - vyšší krytí >
- Svítidlo RABALUX 5087 Avira G9 max.28W, IP44,...
Svítidlo RABALUX 5087 Avira G9 max.28W, IP44, opálové sklo
Výrobce Rabalux
Kód produktu BB095494
Ean produktu 5998250350875
Kód výrobce 5087
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,5
Kg
Není skladem
| Kód produktu | BB095494 |
| Ean produktu | 5998250350875 |
| Kód výrobce | 5087 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,5 Kg |
| Barva stínidla: | opálové sklo |
| Materiál stínidla: | sklo |
| Výška (mm): | 195 mm |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál svítidla: | kov |
| Materiál: | kov |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Patice: | G9 |
| Barva: | chrom |
| Délka (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
Podobné produkty
BB027423
Svítidlo koupelnové RABALUX 2111 Becca 2xG9 max.28W materiál kov, barva chromová,...
Skladem 1 ks
890 Kč
694,20 Kč (sleva 22%)
573,72 Kč bez DPH
BB027424
Svítidlo koupelnové RABALUX 2112 Becca 3xG9 max.28W materiál kov, barva chromová,...
Skladem 2 ks
1 190 Kč
928,20 Kč (sleva 22%)
767,11 Kč bez DPH
