Produkt byl přidán do oblíbených
- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Katalog Novelties Spring 2021 >
- Ventilátor GLOBO 03623 KELLO, LED 40W 1900lm...
Ventilátor GLOBO 03623 KELLO, LED 40W 1900lm 3000-6000K, bílý a stříbrný kov, stropní
Není skladem
| Kód produktu | BB047915 |
| Ean produktu | 9007371401352 |
| Kód výrobce | 03623 |
| Váha | 3,4 Kg |
| EPREL: | lightsources/882044 EPREL_fiches EPREL_label |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Průměr (mm): | 580 mm |
| Materiál: | kov |
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 40 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Podobné produkty
BB048033
Svítidlo GLOBO 41563-18B SAPANA, LED 1x18W 1500lm 3000K, černý plast, 3 úrovně...
Skladem 1 ks
1 000 Kč
826,45 Kč bez DPH
BB047926
Svítidlo GLOBO 12379-6B LASSE, LED 1x6W 420lm 3000-6500K, černý plast, stropní
Skladem 1 ks
300 Kč
247,93 Kč bez DPH
BB047923
Svítidlo GLOBO 12379-18W LASSE, LED 1x18W 1500lm 3000-6000K, bílý plast, stropní
Skladem 1 ks
470 Kč
388,43 Kč bez DPH
BB048031
Svítidlo GLOBO 41562-24B SAPANA, LED 1x24W 2300lm 3000K, černý plast, 3 úrovně...
Skladem 6 ks
1 450 Kč
1 198,35 Kč bez DPH
