Produkt byl přidán do oblíbených
- Domů >
- ŽÁROVKY >
- LED žárovky >
- Patice 2G11 (4 kolíková patice) >
- Žárovka LED 16,5W/840 CorePro PLL patice 2G11...
Žárovka LED 16,5W/840 CorePro PLL patice 2G11 (4 kolíky) 2100lm 4000K neutrální bílá (náhrada za PL-L 36W) pro tlumivku Philips 929003592702
Výrobce Philips
Kód produktu BB111744
Ean produktu 8720169157095
Kód výrobce 929003592702
Záruční doba 2 roky záruka
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 60 ks
| Kód produktu | BB111744 |
| Ean produktu | 8720169157095 |
| Kód výrobce | 929003592702 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Šířka (mm): | 38 mm |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Svítivost (lumen): | 2100 lumen |
| EPREL: | lightsources/1370828 EPREL_fiches EPREL_label |
| Energetická třída: | E |
| Délka (mm): | 412 mm |
| Příkon (W): | 16.5 W |
| Napětí (V): | 230 V |
Technické parametry:
Napětí: 220-240V AC
Patice: 2G11
Příkon: 16,5 W
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Světelný výkon: 127 lm/W
Světelný tok: 2100 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Úhel vyzařování: 160°
Stmívatelné: ne
Hmotnost: 150 g
Rozměry: 17 x 412 mm
Energetická třída: E
Podobné produkty
BB111746
Žárovka LED 16,5W/830 CorePro PLL patice 2G11 (4 kolíky) 2000lm 3000K teplá bílá...
Skladem 11 ks
539,96 Kč
446,25 Kč bez DPH
BB111745
Žárovka LED 16,5W/840 CorePro PLL patice 2G11 (4 kolíky) 2100lm 4000K neutrální...
Není skladem
539,96 Kč
446,25 Kč bez DPH
