- Domů >
- ŽÁROVKY >
- LED žárovky >
- Patice E27 >
- Žárovka LED E27/ 4W teplá bílá, amber...
Žárovka LED E27/ 4W teplá bílá, amber velká baňka 200 lumen 360° stmívatelná GLOBO 11404F
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB001537
Ean produktu 9007371358786
Kód výrobce 11404F
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 4 ks
Větší množství k dodání do 06.05.2026
| Kód produktu | BB001537 |
| Ean produktu | 9007371358786 |
| Kód výrobce | 11404F |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Stmívání: | ano |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| EPREL: | lightsources/807381 EPREL_fiches EPREL_label |
| Barva světla (K): | 2000 K |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Vyzařovací úhel (°): | 360 ° |
| Energetická třída: | G |
| Příkon (W): | 4 W |
| Napětí (V): | 230 V |
LED stmívatelná designová žárovka tvaru GLOBE amber (velká baňka) 4W jako ekvivalent 20W běžné žárovce s paticí E27 v amber provedení barvě světla teplé bílé v energetické třídě G
technické parametry LED žárovky :
- příkon : 4W
- napájení : 230V
- patice : E27
- provedení : amber
- barva světla : teplá bílá 2000 Kelvin
- životnost : 15.000 hodin
- počet sepnutí : 100.000 x
- svítivost : 200 lumen
- úhel vyzařování světla : 360°
- plná svítivost 100% : okamžitě
- stmívatelná
- energetická třída : G
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 4kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 125 mm x výška s paticí 170 mm
- výrobce : Globo lighting
Podobné produkty
BB098782
Žárovka LED E27/ 2,3W (ekvivalent 40W) Filament 485lm 4000K neutrální bílá MASTER...
Skladem 6 ks
251,98 Kč
208,25 Kč bez DPH
BB098783
Žárovka LED E27/ 4W (ekvivalent 60W) Filament 840lm 4000K neutrální bílá MASTER...
Skladem 67 ks
293,12 Kč
242,25 Kč bez DPH
BB098786
Žárovka LED E27/ 2,3W (ekvivalent 40W) Filament 485lm 3000K teplá bílá MASTER...
Skladem 49 ks
251,98 Kč
208,25 Kč bez DPH
BB099903
Žárovka LED E27/ 3,8W (ekvivalent 60W) Filament 806lm 3000K teplá bílá Avide...
Skladem 6 ks
248 Kč
204,96 Kč bez DPH
