- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Svítící domky, vesničky, betlémy >
- Dřevěný dekorační vojáček "LOUSKÁČEK" s LED žárovičky,...
Dřevěný dekorační vojáček "LOUSKÁČEK" s LED žárovičky, vysoký 52cm, StarTrading 271-91
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB054843
Ean produktu 7391482048394
Kód výrobce 271-91
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 2 ks
| Kód produktu | BB054843 |
| Ean produktu | 7391482048394 |
| Kód výrobce | 271-91 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Výška (mm): | 520 mm |
| Životnost: | 1000 hod. |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Materiál: | dřevo |
| Napětí (V): | 3 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Originální vánoční Louskáček, vysoký 52 cm, široký 16 cm a hluboký 8 cm, je vyroben z řezaného dřeva. Přední strana dekorace je natřena šedou, bílou a černou barvou. Zadní strana je bílá. Mezi přední a zadní siluetou svítí malé LED diody, jedna v předu a druhá vzadu. Výrobek je napájen bateriemi AA, které nejsou součástí balení.
Podobné produkty
BB054826
Vánoční zlatý věnec k zavěšení, průměr 45cm, StarTrading 691-26
Skladem 1 ks
1 198 Kč
942 Kč (sleva 21%)
778,51 Kč bez DPH
BB054840
Dekorační plápolající svíce vysoká 36cm na baterie 3xAA, StarTrading 650-17
Skladem 1 ks
490 Kč
404,96 Kč bez DPH
BB054893
Vánoční závěs hvězdy, barva stříbrná, 84x žárovka bílá, v:80cm,...
Skladem 1 ks
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
BB096179
Dekorativní skřítek JOYLIGHT v šedé barvě s červenou čepičkou StarTrading 991-65
Skladem 2 ks
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
