- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Svítící domky, vesničky, betlémy >
- Vánoční závěs hvězdy, barva stříbrná, 84x žárovka...
Vánoční závěs hvězdy, barva stříbrná, 84x žárovka bílá, v:80cm, š:120cm,StarTrading 582-20
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB054893
Ean produktu 7391482060341
Kód výrobce 582-20-1
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
| Kód produktu | BB054893 |
| Ean produktu | 7391482060341 |
| Kód výrobce | 582-20-1 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Šířka (mm): | 1200 mm |
| Stmívání: | ne |
| Použití: | vnitřní |
| Barva: | stříbrná |
| Příkon (W): | 84x0,06 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Světelný řetěz s motivem hvězd pro vnitřní použití vytvoří ve vašem domově příjemnou vánoční atmosféru. StarTrading 582-20.
Podobné produkty
BB022913
Vánoční zimní idyla s chaloupkou a jeleny 6xLED, 2xAA baterie StarTrading 270-87
Skladem 1 ks
640,01 Kč
528,93 Kč bez DPH
BB054843
Dřevěný dekorační vojáček "LOUSKÁČEK" s LED žárovičky, vysoký 52cm,...
Skladem 2 ks
517 Kč
427,27 Kč bez DPH
BB054840
Dekorační plápolající svíce vysoká 36cm na baterie 3xAA, StarTrading 650-17
Skladem 1 ks
490 Kč
404,96 Kč bez DPH
BB096179
Dekorativní skřítek JOYLIGHT v šedé barvě s červenou čepičkou StarTrading 991-65
Skladem 2 ks
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
