- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Vision V12 >
- Svítidlo GLOBO 34163-2 VERONIKA, 2xGU10 max.35W, IP44,...
Svítidlo GLOBO 34163-2 VERONIKA, 2xGU10 max.35W, IP44, svítí nahorů/dolů, venkovní
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150, H: 92, bez žárovek 2xGU10 35W 230V
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB054547
Ean produktu 9007371416066
Kód výrobce 34163-2
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,7
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
Větší množství k dodání do 05.05.2026
| Kód produktu | BB054547 |
| Ean produktu | 9007371416066 |
| Kód výrobce | 34163-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,7 Kg |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Šířka (mm): | 68 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Materiál: | hliník |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Barva: | antracitová |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 44 |
Moderní venkovní nástěnné svítidlo GLOBO 34163-2 ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z litého hliníku v antracitové barvě. 15cm vysoké svítidlo se skládá ze zaobleného hliníkového tvaru, který může být vybaven žárovkou GU10 dle vašeho výběru nahoře a dole, které jsou poté zakryty čirým sklem. To vám umožní určit barvu a jas světla jednotlivě.
Podobné produkty
BB054729
Svítidlo GLOBO 57910-4W ROBBY, GU10 4x35W, bílý matný kov, stropní a nástěnné...
Skladem 1 ks
1 500 Kč
1 000 Kč (sleva 33%)
826,45 Kč bez DPH
BB054484
Svítidlo GLOBO 15585D SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 260 Kč
1 041,32 Kč bez DPH
BB054485
Svítidlo GLOBO 15585D1 SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 820 Kč
1 504,13 Kč bez DPH
BB054546
Svítidlo GLOBO 34163 VERONIKA, 1xGU10 max.35W, IP44, svítí směrem dolů, venkovní
Skladem 1 ks
440 Kč
363,64 Kč bez DPH
