- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- svítidla GLOBO >
- Vision V12 >
- Svítidlo GLOBO 15585D SANNA, E27 3x15W LED,...
Svítidlo GLOBO 15585D SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Stropní svítidlo, kov bílý, textil antracit, plast opál, Ø400, V: 100, bez žárovek 3xE27, max. LED 15W 230V
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB054484
Ean produktu 9007371421381
Kód výrobce 15585D
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,9
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
| Kód produktu | BB054484 |
| Ean produktu | 9007371421381 |
| Kód výrobce | 15585D |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,9 Kg |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Barva: | antracit |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Kulaté stropní svítidlo GLOBO 15585D ze série Sanna průměr 40cm skvěle zapadne do prostředí různých stylů bydlení. Textilní rám antracitové barvy (výška=10cm), který obklopuje opálový plast. Patice 3xE27, které můžete vybavit vhodnými LED žárovkami podle svého výběru. To vám dává možnost určit barvu světla a jas individuálně. S dalšími modely ve stejné sérii můžete ve svém interiéru nastavit stylové akcenty a dotvořit celkový obraz.
Podobné produkty
BB054729
Svítidlo GLOBO 57910-4W ROBBY, GU10 4x35W, bílý matný kov, stropní a nástěnné...
Skladem 1 ks
1 500 Kč
1 000 Kč (sleva 33%)
826,45 Kč bez DPH
BB054485
Svítidlo GLOBO 15585D1 SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 820 Kč
1 504,13 Kč bez DPH
BB054724
Svítidlo GLOBO 57910-3B ROBBY, GU10 3x35W, černý matný kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 140 Kč
942,15 Kč bez DPH
BB054726
Svítidlo GLOBO 57910-4B ROBBY, GU10 4x35W, černý matný kov, stropní svítidlo
Skladem 2 ks
1 500 Kč
1 239,67 Kč bez DPH
