- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Vision V12 >
- Svítidlo GLOBO 34168 VERONIKA, LED 1x6W, 315lm,...
Svítidlo GLOBO 34168 VERONIKA, LED 1x6W, 315lm, 3000K, hliník antracit, venkovní nástěnné
Venkovní svítidlo, hliník antracit, svítí směrem a dolů, nastavitelné, IP44, ŠxV: 100x100, H: 100, včetně 1xLED 6W 230V, zdroj 525lm, výstup 315lm, 3000K
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB054552
Ean produktu 9007371428137
Kód výrobce 34168
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,7
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
Větší množství k dodání do 05.05.2026
| Kód produktu | BB054552 |
| Ean produktu | 9007371428137 |
| Kód výrobce | 34168 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,7 Kg |
| EPREL: | lightsources/949951 EPREL_fiches EPREL_label |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Materiál: | hliník |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Svítivost (lumen): | 315 lumen |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | antracit |
| Příkon (W): | 6 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 44 |
Moderní venkovní nástěnné svítidlo GLOBO 34168 ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z litého hliníku v antracitové barvě. Svítidlo se skládá z hliníkové kostky 10x10cm, vestavných LED žárovek nahoře a dole, které vydávají 315lumenů svítivosti s příjemnou barvou světla 3000K. S několika položkami ve stejné sérii můžete ve venkovním prostoru vytvořit útulné prostředí a dotvořit celkový obraz.
Podobné produkty
BB054729
Svítidlo GLOBO 57910-4W ROBBY, GU10 4x35W, bílý matný kov, stropní a nástěnné...
Skladem 1 ks
1 500 Kč
1 000 Kč (sleva 33%)
826,45 Kč bez DPH
BB054484
Svítidlo GLOBO 15585D SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 260 Kč
1 041,32 Kč bez DPH
BB054485
Svítidlo GLOBO 15585D1 SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 820 Kč
1 504,13 Kč bez DPH
BB054546
Svítidlo GLOBO 34163 VERONIKA, 1xGU10 max.35W, IP44, svítí směrem dolů, venkovní
Skladem 1 ks
440 Kč
363,64 Kč bez DPH
