- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Vision V12 >
- Svítidlo GLOBO 57310B MILLY, GU10 1x35W, pružný...
Svítidlo GLOBO 57310B MILLY, GU10 1x35W, pružný kovový krk, černý kov, nástěnná lampička
Nástěnné svítidlo, kov černý, Flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 90x530, H: 400, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V
Výrobce GLOBO
Kód produktu BB054716
Ean produktu 9007371417100
Kód výrobce 57310B
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,4
Kg
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
Větší množství k dodání do 05.05.2026
| Kód produktu | BB054716 |
| Ean produktu | 9007371417100 |
| Kód výrobce | 57310B |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,4 Kg |
| Materiál: | kov |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výška (mm): | 530 mm |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Barva: | černá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Nástěnné svítidlo GLOBO 57310B ze série Milly 53x9cm zaujme jednoduchým designem z černého kovu. Skládá se z pružné kovové tyče s pozinkovanou objímkou GU10. Můžete je vybavit vhodným světelným zdrojem podle vašeho výběru, což vám dává možnost určit barvu světla a jas individuálně. Nástěnné svítidlo je navíc vybaveno vypínačem, pomocí kterého lze svítidlo snadno zapínat a vypínat. Celkový obraz ve vašem interiéru můžete doplnit jiným modelem ze stejné série.
Podobné produkty
BB054729
Svítidlo GLOBO 57910-4W ROBBY, GU10 4x35W, bílý matný kov, stropní a nástěnné...
Skladem 1 ks
1 500 Kč
1 000 Kč (sleva 33%)
826,45 Kč bez DPH
BB054484
Svítidlo GLOBO 15585D SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 260 Kč
1 041,32 Kč bez DPH
BB054485
Svítidlo GLOBO 15585D1 SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Skladem 1 ks
1 820 Kč
1 504,13 Kč bez DPH
BB054546
Svítidlo GLOBO 34163 VERONIKA, 1xGU10 max.35W, IP44, svítí směrem dolů, venkovní
Skladem 1 ks
440 Kč
363,64 Kč bez DPH
