- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- Svítidla GLOBO >
- Vision V12 >
- Svítidlo GLOBO 67301H1 COCO, LED 55W, 2300lm,...
Svítidlo GLOBO 67301H1 COCO, LED 55W, 2300lm, 2700-6000K, černý kov, závěsné
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý, kov zlatý, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barvy, DxŠxV: 1015x455x1500, LED 55W 230V, 5500lm zdroj, 2300lm výstup, změna barvy světla 2700-6000K
| Kód produktu | BB054789 |
| Ean produktu | 9007371426171 |
| Kód výrobce | 67301H1 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,3 Kg |
| Stmívání: | ano |
| Materiál: | kov |
| Výška (mm): | 1500 mm |
| Svítivost (lumen): | 2300 lumen |
| Šířka (mm): | 455 mm |
| Energetická třída: | E |
| Barva: | černá |
| Délka (mm): | 1015 mm |
| Příkon (W): | 55 W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Moderní závěsné svítidlo GLOBO 67301H1 ze série Coco 75,5x33,5cm doplní váš interiér o elegantní světelný zdroj. Skládá se ze dvou černě matných kovových rámů a dvou zlatých hliníkových tyčí, z nichž každý je opatřen opálovým akrylem a visí na kovových lanech až 150cm od stropu. Vestavné LED diody pokryté akrylem poskytují 2300lumenů světla. Pomocí dodávaného dálkového ovladače můžete nejen ztlumit stropní svítidlo, ale také nastavit barvu světla v několika fázích mezi 2700-6000K. Svítidlo má také funkci nočního osvětlení. Celkový obraz ve svém interiéru můžete doplnit dalšími modely ze stejné série.
