- Domů >
- SVÍTIDLA domovní >
- nábytková, do kuchyňských linek >
- Svítidlo LED 15W kuchyňské 2130lm 59cm bílé...
Svítidlo LED 15W kuchyňské 2130lm 59cm bílé 4000K TREVOS 22425
Výrobce TREVOS
Kód produktu BB099850
Ean produktu 8590515224258
Kód výrobce 22425
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,8
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 83 ks
| Kód produktu | BB099850 |
| Ean produktu | 8590515224258 |
| Kód výrobce | 22425 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,8 Kg |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Úhel vyzařování: | Velmi široký paprsek >80° |
| Celkové harmonické zkreslení: | 20 |
| Materiál obalu: | Ocel |
| Typ zapojení: | Ending |
| Stmívání modulací napájecího napětí: | Ne |
| Poruchovost při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 3 % |
| Protipožární ochrana "D": | Ano |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 |
| Stmívání DALI-2: | Ne |
| Materiál: | ocel |
| RF stmívání: | Ne |
| Barva světla: | Bílá |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Se světelným senzorem: | Ne |
| Jmenovitý proud (rozsah): | 62 - 68 mA |
| Stmívání 0-10 V: | Ne |
| Nastavitelný světelný tok: | Ne |
| Stmívání tlačítkem: | Ne |
| Maximální počet svítidel na jeden miniaturní jistič B16 (MCB): | 93 |
| Světelný zdroj: | LED nevyměnitelná |
| Výkon: | 15,2 W |
| Stmívání DSI: | Ne |
| Rozložení svítivosti: | Symetrické |
| Řízení stálého světelného toku: | Ne |
| Objímka/patice: | Ostatní |
| Výška/hloubka: | 67 mm |
| Stmívání vlastním systémem výrobce: | Ne |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 5 |
| Třída ochrany: | I |
| Index oslnění UGR (Jednotné hodnocení oslnění): | 27,7 |
| Typ rastru: | Bez |
| Výměnný předřadník: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 2130 lumen |
| Programovatelné stmívání: | Ne |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C: | 200000 h |
| Vhodné pro stropní upevnění: | Ano |
| S pohybovým čidlem: | Ne |
| Třída energetické účinnosti světelného zdroje dle nařízení EU 2019/2015: | C |
| Obsahuje předřadník: | Ano |
| Nastavitelná barva světla: | Ne |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Stmívání Zigbee: | Ne |
| Účiník: | 0,95 |
| Vhodné pro pracoviště s obrazovkou: | Ano |
| Zkouška žhavou smyčkou dle IEC 60695-2-11: | 650 °C - 30 s |
| Stmívání DMX: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Stmívání: | ne |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471: | RG0 |
| Vhodné pro počet žárovek: | 1 |
| Světelná účinnost svítidla: | 140 lm/W |
| Stmívání LineSwitch: | Ne |
| Nastavitelný úhel paprsku: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK08 |
| Hodnota stroboskopického efektu SVM: | 0,4 |
| Materiál krytu: | Plast strukturovaný |
| Ochrana povrchu krytu: | Práškové lakování |
| Fázové stmívání (náběžná hrana): | Ne |
| Kompatibilní s Casambi: | Ne |
| Vhodné pro závěsnou montáž: | Ne |
| Vhodné pro nouzové osvětlení: | Ano |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 80 |
| Typ předřadníku: | Řízení LED proudové |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa): | SDCM3 |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Stmívání Touch and Dim: | Ne |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 (třída 1B) |
| Vhodné pro konfiguraci světelného pásu: | Ano |
| Se vzduchovými štěrbinami: | Ne |
| Stmívání DALI: | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Výška (mm): | 67 mm |
| Distributor světla: | Difuzor (čočka/optika/panel) |
| Stmívání integrovaným potenciometrem: | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT: | Ne |
| Výstup světla: | Přímé/nepřímé |
| Hodnota blikání Pst LM: | 1 |
| Barva skříně: | Bílá |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Fázové stmívání (sestupná hrana): | Ne |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 7 |
| Nástěnná montáž: | Ano |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1: | -25 - 35 °C |
| Pokles světelného toku při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 % |
| Integrované nouzové napájení: | Ne |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Stmívání redukcí sinusovky: | Ne |
| Teplota barvy: | 4000 - 4000 K |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | Ano |
| Vestavba do izolovaného stropu, protipožární ochrana "F se střechou": | Ne |
| Stmívání 1-10 V: | Ne |
| Provoz přes Bluetooth: | Ne |
| Šířka (mm): | 38 mm |
| Bez stmívání: | Ano |
| Maximální počet svítidel na miniaturní jistič C16 (MCB): | 93 |
| Se světelným zdrojem: | Ano |
| Efektivní světelný tok: | 2130 lm |
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Délka (mm): | 590 mm |
| Příkon (W): | 15 W |
| Jmenovité napětí (V): | 220 - 240 V |
| Napětí (V): | 230 V |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Krytí (IP): | IP20 |
Hliníkové interiérové LED svítidlo určené pro přisazenou montáž na strop nebo stěnu, s difuzorem z translucentního akrylátu a vestavným vypínačem v bočním víčku.
Svítidlo je vhodné pro sociální zařízení, kuchyňské linky, nábytkové stěny, šatny, pracovní plochy a výlohy.
Výhody:
- Maximální účinnost svítidla: 120 lm/W
- Krytí svítidla: IP20
- Maximální teplota okolí: ta = 35 °C
- Standardní provedení CRI > 80: 4000 K
- Uvedené hodnoty spotřeby a světelného toku jsou dle platných standardů v toleranci ± 7,5 %
- MacAdam = 3 SDCM
Materiál / povrchová úprava:
- Balení: bílý návlek, ochrana proti poškrábání
- Difuzor: translucentní polykarbonát (PC), UV stabilní, nárazuvzdorný
- Základna: hliníkový profil bílé barvy (RAL 9003)
- Kabelová vývodka: bílá gumová
- Svorkovnice: šroubová třípólová
- Boční víčka: bílá plastová (ABS)
- Vypínač: vestavný v bočním víčku
Elektro vybavení:
- LED modul, nestmívatelný napaječ
Způsob montáže:
- Pomocí vrutů přímo na strop nebo stěnu
- Posuvné distanční díly pro uchycení (PA GF)
Podobné produkty
BB037155
Svítidlo LED 10W LORIEN 1000lm 4000K IP44 kuchyňské s vypínačem PN16300001 Panlux
Skladem 4 ks
612,56 Kč
506,25 Kč bez DPH
0295163
Svítidlo LED 5W VERSA 375lm 3000K bílá nábytková PN11100006 Panlux
Skladem 20 ks
715,47 Kč
591,30 Kč bez DPH
BB040108
Svítidlo LED 24W kuchyňské 2200 lumen 150cm bílá/stříbrná RONY 4100 Kelvin...
Skladem 16 ks
580,80 Kč
480 Kč bez DPH
BB098825
Svítidlo LED 18W kuchyňské 2160lm 3000-6500K 117cm bílé SLICK TL2001-CCT/18W...
Skladem 7 ks
571,73 Kč
472,50 Kč bez DPH
