Svítidlo LED 15W kuchyňské 2130lm 59cm bílé 4000K TREVOS 22425
Hliníkové interiérové LED svítidlo určené pro přisazenou montáž na strop nebo stěnu, s difuzorem z translucentního akrylátu a vestavným vypínačem v bočním víčku.
Svítidlo je vhodné pro sociální zařízení, kuchyňské linky, nábytkové stěny, šatny, pracovní plochy a výlohy.
Výhody:
- Maximální účinnost svítidla: 120 lm/W
- Krytí svítidla: IP20
- Maximální teplota okolí: ta = 35 °C
- Standardní provedení CRI > 80: 4000 K
- Uvedené hodnoty spotřeby a světelného toku jsou dle platných standardů v toleranci ± 7,5 %
- MacAdam = 3 SDCM
Materiál / povrchová úprava:
- Balení: bílý návlek, ochrana proti poškrábání
- Difuzor: translucentní polykarbonát (PC), UV stabilní, nárazuvzdorný
- Základna: hliníkový profil bílé barvy (RAL 9003)
- Kabelová vývodka: bílá gumová
- Svorkovnice: šroubová třípólová
- Boční víčka: bílá plastová (ABS)
- Vypínač: vestavný v bočním víčku
Elektro vybavení:
- LED modul, nestmívatelný napaječ
Způsob montáže:
- Pomocí vrutů přímo na strop nebo stěnu
- Posuvné distanční díly pro uchycení (PA GF)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková, do kuchyňských linek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590515224258 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 38 mm |
| Výška (mm): | 67 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Pevnost v rázu: | IK08 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva skříně: | Bílá |
| Barva světla: | Bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Bez stmívání: | Ano |
| Celkové harmonické zkreslení: | 20 |
| Délka (mm): | 590 mm |
| Distributor světla: | Difuzor (čočka/optika/panel) |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Efektivní světelný tok: | 2130 lm |
| Energetická třída: | D |
| Fázové stmívání (náběžná hrana): | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana): | Ne |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471: | RG0 |
| Hodnota blikání Pst LM: | 1 |
| Hodnota stroboskopického efektu SVM: | 0,4 |
| Index oslnění UGR (Jednotné hodnocení oslnění): | 27,7 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 (třída 1B) |
| Integrované nouzové napájení: | Ne |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1: | -25 - 35 °C |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C: | 200000 h |
| Jmenovité napětí (V): | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah): | 62 - 68 mA |
| K dispozici je podpora IFTTT: | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Kompatibilní s Casambi: | Ne |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa): | SDCM3 |
| Materiál krytu: | Plast strukturovaný |
| Materiál obalu: | Ocel |
| Maximální počet svítidel na jeden miniaturní jistič B16 (MCB): | 93 |
| Maximální počet svítidel na miniaturní jistič C16 (MCB): | 93 |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 5 |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 7 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Nastavitelná barva světla: | Ne |
| Nastavitelný světelný tok: | Ne |
| Nastavitelný úhel paprsku: | Ne |
| Nástěnná montáž: | Ano |
| Objímka/patice: | Ostatní |
| Obsahuje předřadník: | Ano |
| Ochrana povrchu krytu: | Práškové lakování |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Pokles světelného toku při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 % |
| Poruchovost při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 3 % |
| Programovatelné stmívání: | Ne |
| Protipožární ochrana "D": | Ano |
| Provoz přes Bluetooth: | Ne |
| Příkon (W): | 15 W |
| RF stmívání: | Ne |
| Rozložení svítivosti: | Symetrické |
| Řízení stálého světelného toku: | Ne |
| S pohybovým čidlem: | Ne |
| Se světelným senzorem: | Ne |
| Se světelným zdrojem: | Ano |
| Se vzduchovými štěrbinami: | Ne |
| Stmívání: | ne |
| Stmívání 0-10 V: | Ne |
| Stmívání 1-10 V: | Ne |
| Stmívání DALI: | Ne |
| Stmívání DALI-2: | Ne |
| Stmívání DMX: | Ne |
| Stmívání DSI: | Ne |
| Stmívání integrovaným potenciometrem: | Ne |
| Stmívání LineSwitch: | Ne |
| Stmívání modulací napájecího napětí: | Ne |
| Stmívání redukcí sinusovky: | Ne |
| Stmívání tlačítkem: | Ne |
| Stmívání Touch and Dim: | Ne |
| Stmívání vlastním systémem výrobce: | Ne |
| Stmívání Zigbee: | Ne |
| Světelná účinnost svítidla: | 140 lm/W |
| Světelný zdroj: | LED nevyměnitelná |
| Svítivost (lumen): | 2130 lumen |
| Teplota barvy: | 4000 - 4000 K |
| Třída energetické účinnosti světelného zdroje dle nařízení EU 2019/2015: | C |
| Třída ochrany: | I |
| Typ předřadníku: | Řízení LED proudové |
| Typ rastru: | Bez |
| Typ zapojení: | Ending |
| Účiník: | 0,95 |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 90 |
| Udržení světelného toku při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 80 |
| Úhel vyzařování: | Velmi široký paprsek >80° |
| Vestavba do izolovaného stropu, protipožární ochrana "F se střechou": | Ne |
| Vhodné pro konfiguraci světelného pásu: | Ano |
| Vhodné pro nouzové osvětlení: | Ano |
| Vhodné pro počet žárovek: | 1 |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | Ano |
| Vhodné pro pracoviště s obrazovkou: | Ano |
| Vhodné pro stropní upevnění: | Ano |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Vhodné pro závěsnou montáž: | Ne |
| Výkon: | 15,2 W |
| Výměnný předřadník: | Ano |
| Výstup světla: | Přímé/nepřímé |
| Výška/hloubka: | 67 mm |
| Zkouška žhavou smyčkou dle IEC 60695-2-11: | 650 °C - 30 s |
| Výrobní společnost : | TREVOS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Nová Ves 34 511 01 Turnov Česká republika |
| E-mail : | obchod@trevos.cz |
