- Domů >
- VÁNOCE >
- Vánoční dekorace >
- Vánoční svícny >
- Svícen ADA dřevěný odstín přírodní 7x žárovka...
Svícen ADA dřevěný odstín přírodní 7x žárovka výška 30cm šířka 38cm StarTrading 286-10-1
Výrobce StarTrading
Kód produktu BB043715
Ean produktu 7391482039330
Kód výrobce 286-10-1
Záruční doba 2 roky záruka
Prodejna Benešov: K odběru na prodejně v Benešově, Čechova 1433
Skladem 1 ks
| Kód produktu | BB043715 |
| Ean produktu | 7391482039330 |
| Kód výrobce | 286-10-1 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Šířka (mm): | 375 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Materiál: | dřevo |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Barva: | přírodní |
| Napětí (V): | 230 V |
| Krytí (IP): | 20 |
Vánoční svícen StarTrading 286-10-1 v barvě přírodní se 7 žárovičkami.
Tento svícen dokresluje příjemnou adventní atmosféru.
Parametry:
barva: přírodní
materiál: dřevo
barva kabelu: bílá
délka kabelu: 180cm s vypínačem
výška: 37,5 cm
šířka: 30 cm
hloubka: 4 cm
použití: uvnitř
počet žároviček: 7
krytí: IP20
Podobné produkty
0294631
Svícen BEA dřevěný odstín červený 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-15
Skladem 3 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
0294630
Svícen BEA dřevěný odstín přírodní 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading...
Skladem 1 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
0294629
Svícen BEA dřevěný odstín bílý 7x žárovka výška 22cm šířka 39cm StarTrading 283-18
Skladem 4 ks
575 Kč
475,21 Kč bez DPH
BB043711
Svícen ADA dřevěný odstín grafit 7x žárovka výška 30cm šířka 38cm StarTrading...
Skladem 5 ks
493,99 Kč
408,26 Kč bez DPH
