Asfora - Zásuvka 2P+PE 250V 16A, antracit, Schneider EPH2800171
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| EAN: | 3606480729508 |
| Barva: | antracit |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | Ostatní |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kmitočet: | 50 - 60 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 1 |
| Počet fází: | 1 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Počet modulů: | 0 |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ne |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
