Baterie HR03 950mAh nabíjecí NiMH/1,2V ReCyko AAA mikrotužka (balení 4ks) EMOS B25114
Nabíjecí baterie ReCyko s kapacitou 950mAh HR03 AAA mikrotužková NiMH/1,2V v balení 4ks
Nabíjecí baterie GP ReCyko 950mAh AAA (HR03), balení 4 ks
Tyto nabíjecí baterie GP ReCyko poskytují spolehlivý a dlouhodobý výkon pro vaše zařízení. S kapacitou 950 mAh a více než 500 nabíjecími cykly jsou ideální pro zařízení s vysokou spotřebou energie. Jsou ekologické, snadno nabíjecí a udržitelné.
Specifikace vlastností:
- Typ: AAA (HR03)
- Kapacita: 950 mAh
- Napětí: 1.2 V
- Chemické složení: NiMH
- Teplotní rozsah: -20°C až +50°C
- Cykly nabíjení: Více než 500
- Hmotnost: 15 g
- Rozměry: 10.5 × 44.5 mm
- Balení: 4 ks v papírové krabičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| EAN: | 4891199212635 |
| Provozní teplota: | -20 - 50 °C |
| Délka (mm): | 44,5 mm |
| Jiné označení: | AAA |
| Jmenovité napětí (V): | 1,2 V |
| Kapacita: | 950 mAh |
| Množství v balení: | 4 |
| Označení IEC: | HR03 |
| Označení velikosti: | AAA |
| Počet článků: | 4 |
| Provedení: | NiMH |
| Průměr (mm): | 11 mm |
| Řada: | ReCyko |
| Teplota okolního prostředí: | -20 - 50 °C |
| Výška včetně pólů: | 44,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
