Bezdrátový termostat FRT7B2 programovatelný Elektrobock 6702
Set FRT7B2 bezdrátového termostatu - vysílače (monitoruje teplotu v konkrétní místnosti) a spínacího prvku - příjimače (obsluhuje připojený tepelný zdroj podle požadavků na teplotu)
Bezdrátový termostat FRT7B2 je set bezdrátového termostatu, který se skládá z vysílače a příjimače. Vysílač je napájen 2xAAA bateriemi, monitoruje teplotu v místnsti. Přijímač je napájen 230V, řídí připojený tepelný zdroj na požadovanou teplotu.
Vysílač-termostat
• přehledný podsvícený displej (LCD)
• dosah v zástavbě až 35 m
• dosah na volné ploše až 200 m
• automatická změna LETNÍ / ZIMNÍ čas
• režimy MANU / AUTO / OFF / DOVOLENÁ
• krátkodobá změna požadované teploty (PÁRTY)
• přednastavený týdenní program
• možnost programovaní po dni nebo Po-Pa, So-Ne a Po-Ne
• 6 změn na den
• funkce OKNO - při náhlém poklesu teploty vypne topení
• programovaní po 10 minutách a 0,5 °C
• rozsah regulace 5 až 39 °C
• možnost nastavení HYSTEREZE 0,1 až 6 °C
• nastavení teploty po 0,5 °C
• přesnost měření ± 0,5 °C
• protizámrazová ochrana (3 °C)
• digitální kódovaní signálu
• napájení alkal. baterie 2 x 1,5 V AAA (baterie nejsou součástí balení)
Přijímač-spínací prvek
• výstupní relé 16 A / 230 V AC
• indikace stavů barevnými LED
• automatické navázání spojení po výpadku 230 V AC
• nouzový režim při ztrátě signálu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové termostaty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012225121 |
| Šířka (mm): | 810 mm |
| Hloubka (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 810 mm |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
