Cedar Plus zásuvka jednonásobná IP44 šedá Schneider Electric WDE000640
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače a zásuvky Cedar Plus IP44 od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3303432400460 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 66 mm |
| Hloubka (mm): | 52 mm |
| Výška (mm): | 79 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Frekvence: | 50 - 60 Hz |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Počet fází: | 1 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S funkcí prosmyčkování: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ano |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ano |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
