Cedar Plus zásuvka jednonásobná + vypínač č.1 IP44 bílá Schneider Electric WDE000580
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače a zásuvky Cedar Plus IP44 od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3303432400798 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | č.1 |
| Šířka (mm): | 132 mm |
| Hloubka (mm): | 52 mm |
| Výška (mm): | 79 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
