Jistič PL6-B2/1 1P 2A B 6kA Eaton 286516
Jistič PL6-B2/1
- jmenovité napětí 230/400V AC
- vypínací schopnost 6 kA (ČSN EN 60898)
- vypínací charakteristiky typu B, C
- montáž na přístrojovou lištu
- stupeň krytí IP20
- signalizace vypnuto-zapnuto
- průřez připojovaného vodiče 1 - 25 mm2
Technické parametry
- jmenovitý proud: 2A
- charakteristika: B
- zkratová odolnost: 6 kA
- počet modulů: 1
- charakteristika B - jištění světelných a zásuvkových obvodů s nízkými proudovými rázy
doplňující údaje
- montáž - rychloupevnění 3 polohovou západkou na lištu
- ochrana svorek - před dotykem prstem a dlaní
- utahovací moment svorek 2-2,4Nm
- tloušťka propojovací lišty 0,8 - 2 mm
- poloha při montáži - libovolná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-pólové jističe domovní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4015082865160 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 44 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
