Jistič LTE-6C-1 In 6 A, Ue AC 230/400 V / DC 72 V, charakteristika C, 1pól, Icn 6 kA OEZ:41889
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-pólové jističe domovní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 8590125418894 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Instalační hloubka (mm): | 79.7 |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Společně spínaný neutrální vodič: | ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | ne |
| ? Vypínací charakteristika: | C |
| Zkratová schopnost při 230V Icn EN 60898: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
