Krabice lištová 85x85x28mm pro ABB ZONI bílá Kopos LK 85X28 ZNI HF_HB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice lištové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.036 kg |
| EAN: | 8595568942081 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 28 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Barva RAL: | 9003 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
