PocketHome PH-TS20 tepelně spínaná zásuvka pro elektrické vytápění k bezdrátovému systému
PH-TS20 bezdrátová tepelně spínaná zásuvka
Zásuvka může pracovat autonomně (podle vnitřního, Vámi nastaveného programu) nebo v bezdrátovém režimu, kdy je řízena centrální jednotkou.
Snímá aktuální teplotu interním čidlem a podle rozdílu s požadovanou teplotou zapíná nebo vypíná připojený el.spotřebič (topná tělesa, vysoušeče ručníků atd.)
Bezdrátový systém PocketHome® = regulace spotřebičů Vaší domácnosti, bytů, kanceláří, komerčních objektů =
jednoduše bez stavebních úprav jsou náklady na vytápění pod kontrolou = topení teplovodní, přímotopné konvektory
= úspora energií
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50Hz |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Dosah | 300m na volné ploše, 35m v zástavbě |
| Počet teplotních změn | 6 na každý den |
| Hystereze | 0,1°C až 2°C, po krocích 0,1°C |
| Min. programovací čas | 10 min. |
| Rozsah nastavit. teplot | +3°C až +40°C |
| Nastavení teplot | po 0,5°C |
| Min.indikační skok | 0,1°C |
| Přesnost měření | 0,5°C |
| Zálohovací baterie | NiCd 3.6V, >100 hod. |
| Životnost baterií | 1 až 3 roky podle typu použité baterie |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Výstup | relé, max.16 A |
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C |
| Funkce | |
| 1. trvalé vypnutí OFF | |
| 2. dětská pojistka | |
ke stažení
>návod v pdf 314 kB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PocketHome, Home Control bezdrátová regulace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221949 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
