Svítidlo LED 10W reflektor VANA SMD svítivost 800 lumen tmavá stříbrná barva Ledmed
Reflektor LED 10W VANA SMD svítivost 800 lumen tmavá stříbrná barva Ledmed LM34300008
Parametry:
- úrodukt - šířka (mm): 120
- produkt - výška (mm): 106
- produkt - hloubka (mm): 40
- produkt - hmotnost (kg): 0.34
- barva produktu: stříbrná
- materiál (základna):kov
- materiál (kryt):sklo
- napájení: 230V
- příkon (W):10
- teplota světla: 4000K - neutrální bílá
- krytí: IP 65
- životnost: 30 000h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8595216620613 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Hloubka (mm): | 40 mm |
| Výška (mm): | 106 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 800 lumen |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
