Svítidlo LED 20W reflektor VANA SMD 1800lm 4000K neutrální bílá IP65 Ledmed LM34300009
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595216620620 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/699192 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 20 W |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
