Svítidlo LED 30W reflektor VANA SMD svítivost 2400 lumen tmavá stříbrná barva Ledmed
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8595216620637 |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 175 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 30 W |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
