Svítidlo LED 23,5W ADAM 280, 2350lm, 6000K/4000K/3000K, krytí IP54, Panlux PN31400002
Tyto přisazená stropní či nástěnná LED svítidla jsou vyrobena z polykarbonátu a jsou velmi odolná vůči poškození (IK08) a vyrábějí se ve vyšším stupni krytí IP54. Proto jsou vhodná do prostor, kde je toto krytí využito, jako jsou například koupelny. Pomocí switche ( DIP přepínače ), který je dostupný po sejmutí krytu svítidla, lze snadno nastavit výkon ( intenzitu osvětlení ) a teplotu vyzařované barvy od teplé, po studenou bílou.
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Napětí: 220 až 240 V/AC
- Příkon: 14,5 | 17,5 | 23,5 W ( přepínatelné na svítidle )
- Zdroj světla: LED
- Patice: integrované čipy
- Světelný tok: 1450 | 1750 | 2350 lm
- Teplota chromatičnosti: 6000K | 4000K | 3000K °K (přepínatelné na svítidle)
- Barva světla: teplá až studená bílá
- Materiál těla: plast
- Rozměry: 280 x 280 x 51 mm
- Hmotnost: 1,13 kg
- Stupeň krytí: IP54
- Energetická třída: E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8595216627803 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Hloubka (mm): | 51 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva světla (K): | -1000 K |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/991194 |
| Napětí (V): | 1450-1750-2350 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 14,5-17,5-23,5 W |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | lounge@panlux.cz |
