Svítidlo podhledové LED ZETA-S IP44, 36W teplá bílá, Greenlux GXDW333
Podhledové svítidlo od výrobce Greenlux v provedení IP44 určené pro montáž na strop do podhledu, jelikož má svítidlo zvýšené krytí z čelního pohledu lze ho použít nejen do jakékoliv místnosti, ale i do vlhkých prostor jako je například koupelna. Napájecí zdroj je součástí balení. Jedná se o moderní celoledkové provedení kde nemusíte řešit výměnu žárovek, LED diody svítí teplou barvou světla 3000 K s odběrem pouhých 36W - ekvivalent 200W obyčejné žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Downlight vestavná a přisazená LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592660125305 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 226 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 226 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 36 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 150 ° |
| Žárovky součástí balení: | ANO |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
