Žárovka halogenová 150W/230V/R7s/ 78mm cena za 2ks
Parametry:
napětí: 230 V
příkon: 150 W
patice: R7s
barva:
napětí: 230 V
příkon: 150 W
patice: R7s
barva:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | R7s halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595216604422 |
| Délka (mm): | 78mm |
| Napětí (V): | 230V |
| Příkon (W): | 150W |
| Závit-patice (objímka): | R7s |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | lounge@panlux.cz |
