Žárovka LED 4W R7S 78mm LinearGlass, 400lm, 3000K teplá bílá, LEDMED LM65109002
Moderní LED žárovka s paticí R7s o délce 78mm značky LEDMED
COB čip, který svými parametry nejvěrněji nahrazuje oblíbené halogenové žárovky.
Technické parametry:
- Produkt - výška (mm): 78
- Materiál (kryt): sklo
- Napájení: 230V AC
- Příkon (W): 4W
- Světelný tok (lm): 400
- CRI Barva světla (Ra): >80
- Životnost (h): 10.000
- IP: 20
- CCT Teplota světla (K): 3000
- Úhel - vyzařovací: 360
- Třída energetické účinnosti: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice R7s |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595216624055 |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 78 mm |
| Energetická třída: | F |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Závit-patice (objímka): | R7s |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice Česká republika |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |
