Přístroj termostatu prostorového s otočným ovládáním, přepínací kontakt 2CKA001032A0528 ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® ostatní prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 4011395322802 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 46 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Diferenciální hodnota: | 0 - 0 K |
| Externí čidlo: | Ne |
| Množství v balení: | 1 |
| Možnost odečtu teploty: | Ano |
| Nastavitelný diferenciál: | Ne |
| Počet výstupů chladiče: | 0 |
| Počet výstupů ohřívače: | 1 |
| Provedení: | On/Off |
| Provedení kontaktu: | Normálně otevřený kontakt (NO) |
| Regulační charakteristika: | P |
| S displejem: | Ano |
| S přijímačem: | Ne |
| Se zvukovým indikátorem: | Ne |
| Tepelná zpětná vazba: | Series |
| Vhodné pro chlazení: | Ne |
| Vytápění: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
