Reflex SI tlačítko signální tahové 2TKA002098G1 alpská bílá ABB
Pro signalizační systém, se zapínacím kontaktem
Tahové signální tlačítko slouží k aktivaci alarmu na WC, v koupelnách nebo sprchách. Má jedno zapínací prosvětlené tlačítko na čelní ploše modulu a jedno zapínací tahové tlačítko se šňůrou o délce 2,5 m.
Funkce identifikace místa, ze kterého bylo voláno, je programovatelná.
15-28 V AC / 18-35 V DC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče max. 1 mm²).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístroje Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| EAN: | 6410070607261 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Hloubka přístroje: | 39 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Provedení: | Tažný kontakt |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| S transformátorem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
