Zoni® kryt dělený pro smart switch 6221T-A01010 244 greige ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® ostatní prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| EAN: | 8592624453680 |
| Barva: | greige |
| Šířka (mm): | 58,2 mm |
| Hloubka (mm): | 58 mm |
| Výška (mm): | 9,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Použití: | Spínač/tlačítko |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Provedení: | Dvoudílná kolébka |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
