Zoni® kryt pro přístroje s plovoucím krytem 3299T-A40100 242 pudrová ABB
Kryt pro přístroje s displejovým modulem (plovoucí kryt) Zoni® v barvě pudrová od českého výrobce ABB
Kryt pro přístroje s displejovým modulem (plovoucí kryt) v modelové řadě Zoni® od výrobce ABB
Barva: pudrová
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro kompletaci se používají jednonásobné rámečky.
Pro termostat se spínacími hodinami 2CHX880040A0033, časovač Busch-Timer® 2CKA006410A0393, ovladač časovací komfortní Busch-Timer® 2CKA006410A0399 nebo snímač kvality vzduchu 2CKA001032A0518.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® kryty termostatů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 8592624451747 |
| Barva: | pudrová |
| Šířka (mm): | 58 mm |
| Hloubka (mm): | 58 mm |
| Výška (mm): | 9,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Potisk/značení: | Různé symboly |
| Použití: | Spínač/tlačítko |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Provedení: | Centrální deska |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
