Zoni® kryt pro reproduktor AudioWorld s kulatou mřížkou 5016T-A00075 244 greige ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® sdělovací technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 8592624451860 |
| Barva: | greige |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Hloubka přístroje: | 58,8 mm |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 31 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Počet modulů: | 0 |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| S osvětlením: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zdířkami/spojkami: | Ne |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Šířka přístroje: | 58,8 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro počet zdířek/spojek: | 0 |
| Výška přístroje: | 17,1 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
