Zoni® kryt rádia AudioWorld 3299T-A40200 500 bílá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® sdělovací technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 8592624451709 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 58 mm |
| Hloubka (mm): | 58 mm |
| Výška (mm): | 9,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Potisk/značení: | Různé symboly |
| Použití: | USB |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Centrální deska |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
