Zoni® Kryt spínače jednoduchý s potiskem pro spínač č.3 3559T-A00933 500 bílá ABB
Kryt spínače jednoduchý s potiskem pro spínač řazení č.3 Zoni® v barvě bílá (lesklá) od českého výrobce ABB
Kryt spínače jednoduchý s potiskem pro spínač řazení č.3 v modelové řadě Zoni®, nelze použít doutnavku ani LED.
Barva: bílá
Materiál: plast
Typ povrchu: lesklý
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® kryty spínačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 8592624450627 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 58,5 mm |
| Hloubka (mm): | 26,7 mm |
| Výška (mm): | 58,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaskočení |
| Potisk/značení: | Symbol 0 |
| Provedení: | Dvoudílná kolébka |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Využití: | Spínač/tlačítko |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
