Zoni® kryt spínače žaluziového dělený s potiskem 3559T-A00662 237 matná černá ABB
Kryt spínače žaluziového s potiskem Zoni® v barvě matná černá od českého výrobce ABB
Kryt spínače žaluziového dělený s potiskem v modelové řadě Zoni®
Barva: matná černá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Zoni®
Výrobce: ABB
Pro žaluziový spínač řazení 1+1 s blokováním.
Pro žaluziový ovládač (tlačítko) řazení 1/0+1/0 s blokováním.
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Nový šampion českých elektrikářů. Vyniká všestranností. Propracovaný v každém detailu. Ani kulatý, ani hranatý. První česká designová řada ABB v matném provedení. Vypínače a zásuvky, které si zamilujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® kryty spínačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| EAN: | 8592624450849 |
| Barva: | matná černá |
| Šířka (mm): | 58,5 mm |
| Hloubka (mm): | 25,5 mm |
| Výška (mm): | 58,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaskočení |
| Potisk/značení: | Symbol šipky |
| Provedení: | Dvoudílná kolébka |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Využití: | Spínač/tlačítko |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
